Informace o nás

Jsem maminka, která se rozhodla pro svoje děti najít vhodný systém pro výuku angličtiny. Jelikož jsem během pracovních pobytů v zahraničí sama poznala handicap nedostatečné znalosti angličtiny oproti mým kolegům, kteří se angličtinu učili od útlého dětství, rozhodla jsem se, že pro své děti udělám vše, aby pro ně byla (minimálně) angličtina tak snadná a blízká, jako jejich rodný jazyk.

Pečlivě jsem hledala a vybírala vhodnou a hravou formu výuky. Nejzajímavější produkty, které jsem našla na trhu Vám přináším v našem e-shopu. Jsou to produkty vhodné pro děti již od narození.

Stejně tak jsou důležité i jiné podpůrné materiály k výuce, protože dítě by mělo slyšet druhý jazyk denně a je vhodné kombinovat v danném jazyce různé činnosti. Nestačí docházet s dítětem na lekce angličtiny jednou týdně nebo nechat jej občas sledovat výukové DVD. Je vhodné tyto aktivity spojit a přidat k nim co nejvíce zábavných her. Pečlivě vybrané aktivity (on-line hry, pohádky, říkanky, písničky a další) najdete zdarma v odkazech.